Doména na prodej

First Minute v Adršpachu

First Minute v Adršpachu. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Adršpachu First Minute. Dovolená Adršpach pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

First Minute Adršpach

Obecné informace o této nabídce

Ubytování v Adršpachu v zimě 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámeček (Broumov) v regionu Zámeček (Broumov), Broumovsko v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 5. prosince 2022 do čtvrtka 8. prosince 2022 s vlastní dopravou od za 111 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Adršpachu, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1809,- Kč.


First Minute Adršpach
Zámeček (Broumov)
★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 1 809 Kč

Detail

Obecné informace o této nabídce

Dovolená Orlík (Teplice nad Metují), Východní Čechy u Adršpašských skal 2022 v zimě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orlík (Teplice Nad Metují), v délce 10 dní - 9 nocí. Tento pobyt v Adršpachu je aktuálně volný v termínu: úterý 6. prosinec až čtvrtek 15. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 112 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Adršpachu za aktuální cenu 6509,- Kč. Toto ubytování v Adršpachu nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.


First Minute v Adršpachu
Orlík (Teplice Nad Metují)
★★★
 
 • 6 509 Kč

Detail

Obecné informace o této nabídce

Ubytování v Adršpachu v zimě 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámeček (Broumov) v regionu Zámeček (Broumov), Broumovsko v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 6. prosince 2022 do pátku 9. prosince 2022 s vlastní dopravou od za 112 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Adršpachu, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1809,- Kč.


First Minute v Adršpachu - Zámeček (Broumov)
Zámeček (Broumov)
★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 
 • 1 809 Kč

Detail

Obecné informace o této nabídce

Dovolená Dům Hostů Klášter, Broumovsko u Adršpašských skal 2022 v zimě v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dům Hostů Klášter, v délce 4 dní - 3 nocí. Tento pobyt v Adršpachu je aktuálně volný v termínu: úterý 6. prosinec až pátek 9. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 112 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Adršpachu za aktuální cenu 1809,- Kč. Toto ubytování v Adršpachu nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně se slevou 9 %.


First Minute v Adršpachu - Dům Hostů Klášter
Dům Hostů Klášter
★★
 • 1 988 Kč
 • 1 809 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Obecné informace o této nabídce

  Ubytování v Adršpachu v zimě 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámeček (Broumov) v regionu Zámeček (Broumov), Broumovsko v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 7. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022 s vlastní dopravou od za 113 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Adršpachu, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1909,- Kč.


  First Minute v Adršpachu - Zámeček (Broumov)
  Zámeček (Broumov)
  ★★★
  • Bar
  • Hotelová restaurace
   
  • 1 909 Kč

  Detail

  Obecné informace o této nabídce

  Dovolená Orlík (Teplice nad Metují), Východní Čechy u Adršpašských skal 2022 v zimě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orlík (Teplice Nad Metují), v délce 15 dní - 14 nocí. Tento pobyt v Adršpachu je aktuálně volný v termínu: středa 7. prosinec až středa 21. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 113 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Adršpachu za aktuální cenu 10209,- Kč. Toto ubytování v Adršpachu nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.


  First Minute v Adršpachu - Orlík (Teplice Nad Metují)
  Orlík (Teplice Nad Metují)
  ★★★
   
  • 10 209 Kč

  Detail

  Obecné informace o této nabídce

  Ubytování v Adršpachu v zimě 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dům Hostů Klášter v regionu Dům Hostů Klášter, Broumovsko v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 7. prosince 2022 do soboty 10. prosince 2022 s vlastní dopravou od za 113 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Adršpachu, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 1809,- Kč.


  First Minute Adršpach - Dům Hostů Klášter
  Dům Hostů Klášter
  ★★
  • 1 988 Kč
  • 1 809 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Obecné informace o této nabídce

  Dovolená Orlík (Teplice nad Metují), Východní Čechy u Adršpašských skal 2022 v zimě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orlík (Teplice Nad Metují), v délce 15 dní - 14 nocí. Tento pobyt v Adršpachu je aktuálně volný v termínu: čtvrtek 8. prosinec až čtvrtek 22. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 114 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Adršpachu za aktuální cenu 10209,- Kč. Toto ubytování v Adršpachu nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.


  First Minute Adršpach - Orlík (Teplice Nad Metují)
  Orlík (Teplice Nad Metují)
  ★★★
   
  • 10 209 Kč

  Detail

  Obecné informace o této nabídce

  Ubytování v Adršpachu v zimě 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dům Hostů Klášter v regionu Dům Hostů Klášter, Broumovsko v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od čtvrtka 8. prosince 2022 do neděle 11. prosince 2022 s vlastní dopravou od za 114 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Adršpachu, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 1809,- Kč.


  First Minute Adršpach - Dům Hostů Klášter
  Dům Hostů Klášter
  ★★
  • 1 988 Kč
  • 1 809 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Poloha

  Hotel leží v Národní přírodní rezervaci Moravský kras. Svou polohou tak umožňuje řadu výletů do okolí - ať už k Punkevním jeskyním, tak až k propasti Macocha. Brno je od Blanska vzdáleno 30 km

  Vybavení

  V hotelu se nachází restaurace, večerní restaurace, dále piano bar a letní terasy, úschovna kol a koloběžek a také parkoviště. Hosté mají k dispozici také směnárnu, hotelový trezor, internetový koutek a Wifi připojení zdarma, dále je tu sauna a můžete si zde zahrát kulečník nebo stolní tenis. Pro děti je zde dětské hřiště.

  Ubytování

  K dispozici jsou 1 až 3 lůžkové pokoje s možnotí přistýlky a rodinné 4 lůžkové pokoje se 2 ložnicemi. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, rádiem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou a WC. Dětskou postýlku hotel poskytuje zdarma.

  Strava

  K pobytu jsou snídaně, tj. v letních měsích formou bufetu a po zbytek roku jednotné s výběrem hlavního jídla. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze na místě.

  Služby

  Hotel nabízí půjčovnu koloběžek a jsou zde také akceptovány platební karty. Poblíž hotelu se nachází stanice silníčních vláčků, které jezdí k Punkevním jeskyním, odkud se pak lanovou dráhou lze dostat k propasti Macocha. V Blansku, přibližně 6 km od hotelu, se nachází Aquapark.

  Obecné informace o této nabídce

  Dovolená Broumovsko u Adršpašských skal 2022 v zimě v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skalní Mlýn, v délce 6 dní - 5 nocí. Tento pobyt v Adršpachu je aktuálně volný v termínu: čtvrtek 8. prosinec až úterý 13. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 114 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Adršpachu za aktuální cenu 3709,- Kč. Toto ubytování v Adršpachu nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, zimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.


  Skalní Mlýn
  Skalní Mlýn
  ★★★★
  • TV
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová restaurace
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
   
  • 3 709 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Služby v informačním centru hned vedle hotelu, snídaně kontinentální, ale bohaté, ubytování v čistých pokojích. Celková spokojenost, děkujeme


  Zobrazeno 31-40 z 167 nalezených

  Ubytování v Adršpachu 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Adršpachu podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Adršpachu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Adršpachu vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Adršpachu žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloukách v Adršpachu a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty a chalupy k pronájmu 2022.

  Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Krkonoše First Minute nebo Liberec First Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Lipno First Minute případně Luhačovice First Minute.


  Termíny ubytování v Adršpachu můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Adršpach All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Adršpachu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Adršpachu - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Adršpachu podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Adršpachu s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Adršpachu.